/Files/images/сад11.gif /Files/images/animaciya35.gifСучасний дошкільний навчальний заклад - це місце, де дитина має здобувати досвід широкої емоційно - практичної взаємодії з дорослими та однолітками в найбільш значущих для її розвитку сферах життя. Саме в дитячому садку, в якому дитина реалізує своє право на індивідуальний розвиток, украй важливий особистісно-орієнтований підхід до розвитку та виховання дитини. Адже наші діти - це справді наше майбутнє. А інвестиції в майбутнє потрібно робити постійно.

Саме так думав Л.Г. Яковишин, коли 20 березня 1983 року приймав рішення про створення ясел-садка. Символом закладу став казковий золотий ключик, який відкриває маленьким вихованцям завісу перед усім невідомим, прекрасним та цікавим. 1 січня 1984 року дитячий садок "Золотий ключик" був переданий на баланс міської ради.

Честь і шану віддаємо першим завідувачкам садочка -

Тимощук Тетяні Юхимівні

Динник Валентині Василівні

Барановській Тетяні Іванівні

Мороз Діані Миколаївні

Щоб дитина виросла чуйною, милосердною, відвертою, могла створити добрі вчинки та співпереживати, радіти від щирого серця, ми, дорослі, оточуємо її любов'ю та красою. У кожної дитини є здібності й таланти, яким треба допомогти виявитися й розвитися повною мірою. В дошкільному навчальному закладі "Золотий ключик" кожна група має свої напрямки роботи, які здатні розкрити кращі якості малечі, вибудовувати стратегію розвитку кожної дитячої індивідуальності.

/Files/images/razdeliteli_0099.gif

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.